Dominik Lambert

Grafický designer,         multimediální vizuální tvorba

Můj příběh začal, kdysi dávno před více jak deseti lety, po absolvováví VOŠ grafické, když jsem jako nezkušená, čerstvá, tvořivá duše a kreativní mozek, zjistil, že mnoho lidí má  sice představy a geniální nápady, ale často jim chybí schopnosti a znalosti, jak své představy ztvárnit a  dostat je ven na světlo. To byla příležitost pro mě, člověka s kombinací jedinečného uměleckého cítění, technických dovedností a hlubokého porozumění marketingu. Začal  jsem  uvádět nápady do vizuálně atraktivních a zapamatovatelných designů. A tak se zrodila moje služba lidu pod mým jménem. Mými ideálními zákazníky jsou lidé, kteří hledají kreativní a inovativní způsoby, jak se vizuálně prezentovat. Jsou to ti, kteří chtějí něco, co je odrazem jejich individuality a hodnot. Jsou to ti, kteří si cení kvality a detailů, kteří hledají partnera, který se o jejich vizuální prezentaci stará se stejným zájmem, jako oni o své podnikání.

A proč si vybrat mě? Protože vám nebudu dávat něco, co už měl někdo před vámi. Protože vám nebudu  dělat mrtvého brouka a nebudete mě muset shánět nebo si za mě hledat jiného grafického designera, aby dodělal zakázku - bohužel vím, s čím se potkali někteří zákazníci. Nic takového vás se mnou nečeká. Hned od začátku se zaměřím na pochopení vašeho podnikání, vaší značky a vašich zákazníků. A vytvořím design, který bude jedinečný a odrazem vás a vašich zákazníků. Vím, že je pro vás důležitá kvalita a čas. Pro mě je důležitá vaše důvěra a přátelská komunikace. 

Jste připraveni vyjádřit svůj příběh prostřednictvím silného a účinného designu? Jsem tady, abych vám pomohl. Těším se na spolupráci s vámi.

Dominik Lambert - tvorba grafického designu, který vypráví příběhy.